İNDİRİM: Açılışa özel Tesbihlerde 48% ye varan indirimler sizleri bekliyor

Güvenlik

İnternetten Kredi Kartı ile Alışveriş Güvenli midir..?

İnternet ortamında kredi kartı ile ödeme yapmak günlük hayatımızda kredi kartı ile ödeme yapmaktan çok daha güvenlidir.Günlük hayatımızda kredi kartı ile ödeme yaparken kredi kartımızı ikinci,üçüncü şahıslara vermemiz durumu sözkonusudur.İnternet üzerinden kredi kartı ile alışveriş yaptığımızda kredi kartı bilgilerimizin mağaza görevlisi veya pos makinesi ile işlem yapan görevli kişi tarafından kopyalanması gibi riskler sözkonusu olmamaktadır.Ödeme işlemimizi direk ekran karşısında,elimizdeki kredi kartıyla yaptığımız için bu tür riskler sıfıra inmektedir.

Bunun yanısıra internetten alışverişlerde tabii ki alışveriş yapılacak mağazanın güvenilirliği ve kalitesi de önemlidir.
Biritesbihmidedi.com'da bu konuda en üst düzeyde güvenlik sağlanmaktadır.İnternet mağazamızda kısa adı SSL olan(Komodo Secure Socket Layer),Türkçe adı Güvenli Yuva Katmanı olan güvenlik protokolü kullanılmaktadır.Bu protokol, kullanıcı-site, site-banka arasındaki bilgi aktarımlarının şifrelenmiş ve yüksek güvenlikli olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafik şifrelenir, böylece gizlilik ve bütünlük korunmuş olur.

Kredi kartı ile internet ortamında alışveriş yapma konusunda yaşanan çekinceleri biliyor ve hak veriyoruz.Belirtmek isteriz ki bu konuda Biritesbihmidedi.com en az sizler kadar duyarlı.Bu nedenle internet mağazamızda en üst düzeyde güvenlik önlemlerini kullanıyor ve kullanıcılarımızı koruyoruz.